Contactpersonen / Bedrijfsbureau H.S.

Bas Schrage
Functie: Directeur & eigenaar
Tel: 06-54918939
Email: bas@hsgroepbv.nl
Bedrijven: alle

Kor Hoving
Functie: Directeur & eigenaar
Tel: 06-55174758
Email: kor@hsgroepbv.nl
Bedrijven: alle

Jacco Fluks
Functie: Administratie
Tel.: 0598-227101
Email: jacco@hsgroepbv.nl
Bedrijven: alle

Jelle van der Wolde
Functie: Planning
Tel.: 0598-227104
Email: jelle@hsgroepbv.nl
Bedrijven: HS AGRI, HS Akkerbouw

Erik Siegers
Functie: Werkplaats
Telefoon: 0598-227105
Email: erik@hsgroepbv.nl
Bedrijven: HS AGRI / HS GROEP

Michel Clement
Functie: Personeelszaken
Telefoon: 06-55132560
Email: pz@hsagri.nl
Bedrijven: H.S. AGRI

Robert Jan van Willigenburg
Functie: Financieel Manager / Controller
Telefoon: 0598-227102
Email: robertjan@hsgroepbv.nl
Bedrijven: Alle

Bertjan Boekholt
Functie: Bedrijfsleider VABO
Telefoon: 06-41298667
Email: info@vabo-bestrating.nl
Bedrijven: VABO Bestrating